Топ продаж




Сайлентблок d33mm IVECO DAILY 60С E3/E4 (LE2597.08/500350342) Lema
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Виробник: | LEMA |
| Індекс: | LE2597.08 |
| Опис: | Сайлентблок IVECO 65C нижнего рычага управления 33x65x33 |
|
Сторона монтажу: Лівий/Правий Монтажна позиція: Передній Монтажна позиція 2: нижній Зовнішній діаметр [мм]: 65 Внутрішній діаметр [мм]: 33 Висота [мм]: 34 |
|
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 606 |
| Производитель | Lema |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 33 мм |
| Высота внутренняя | 33 мм |
| Диаметр внутренний | 33 мм |
| Диаметр внешний | 65 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Iveco |
| Совместимость с моделью | Daily |
| Тип запчасти | Аналог |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип техники | Автобус Грузовик |
- Цена: 413 ₴

