Новинка






Сальник ступиці задній Івеко 114x152x15
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник ступиці задній Iveco 114x152x15
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | 2991 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 114 мм |
| Зовнішній діаметр | 152 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Iveco |
| Тип техніки | Автобус Вантажівка |
- Ціна: Ціну уточнюйте

