

Сайлентблок ресори IVECO DAILY E6 (5801523765)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок ресори IVECO DAILY E6 (5801523765)
| Виробник: | Iveco Motors |
| Індекс: | 5801523765 |
| Опис: | Трубопровід палива IVECO (16.5X40X80) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17112 |
| Виробник | Iveco Motors |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 41 мм |
| Діаметр зовнішній | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | X40, X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Iveco |
| Мoдель | Daily |
- Ціна: 768 ₴

