
Підшипник карданного вала IVECO DAILY (41x89х30) (42471125/100 9833)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17833 |
| Виробник | Autotechteile |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид підшипника | Карданного валу |
| Внутрішній діаметр | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 89 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 893 ₴

