

Сальник задньої маточини Івеко 70х90х15 (обертається)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник задньої маточини Івеко 70х90х15 (обертається)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1201 |
| Виробник | EMMERRE |
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 539 ₴

