
ПІДШИПНИК СТУЖИ ЗАДНІВ IVECO DAILY (FT21102/2996026/500054867)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9953 |
| Виробник | Fast |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Ступиці заднього колеса |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 1 934 ₴








