

Підшипник передньої маточини внутр. IVECO EuroCargo (1905222) Iveco
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1199 |
| Виробник | Iveco Motors |
| Країна виробник | Італія |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | EuroCargo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 32 мм |
- Ціна: 1 962 ₴

