
Підшипник хвостовика IVECO Е3 (38х82,5х25,5) внутрішній (42471026)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10856 |
| Країна виробник | Китай |
| Вид підшипника | Карданного валу |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 82.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 25.5 мм |
- Ціна: 862 ₴








