
Сайлентблок кабіни d16хd78х63
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5684 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | США |
| Висота | 63 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 78 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
- Ціна: 458 ₴








