

Сальник коленвала зад..(83X113X12,2/13) IVECO DAILY E3-6 (504101720/504078511)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1879 |
| Виробник | Iveco Motors |
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішній діаметр | 83 мм |
| Зовнішній діаметр | 113 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 1 243 ₴

