

Подушка кузова передня IVECO DAILY Е3-6 (504082049/504273839) Iveco Motors
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Характеристики товару |
|
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 12.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 68.0 мм/78.0 мм |
| Довжина: | 67 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12887 |
| Виробник | Iveco Motors |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
- Ціна: 1 099 ₴

